Obrovský záujem o Emirates

Letecká spoločnosť Emirates je známa hlavne kvôli špičkovým službám na palube a pestrej ponuke cieľových destinácii. Dubajská letecká spoločnosť je jednou z najväčších a najvyužívanejších na celom svete, ktorá prevádzkuje lety do viac než 140 miest na 6 kontinentoch. V poslednom období zaznamenáva rapídny nárast pasažierov a štatistiky vykazujú aj obrovský finančný zisk. Nečudo, že vďaka prestížu a ekonomickej stabilite rastie záujem o jej služby nie len medzi cestujúcimi, ale aj medzi  záujemcami o lukratívne pracovné pozície. Vedenie firmy je totiž štedré a zamestnancom patria okrem zaujímavého platu aj rôzne výhody.

Minulý rok sa o prácu v Emirates prihlásilo až okolo 400 000 ľudí z rôznych krajín, keďže nábory prebiehali takmer po celom svete a záujem o pozíciu Stewarda, pilota či letiskového pracovníka je vždy vysoký. Žiaľ, len menej než 5% uchádzačov malo šťastie – firma dokázala prijať len 8600 uchádzačov. Neúspešní uchádzači sa na voľné pozície uvedené na ich webovej stránke môžu prihlásiť aj tento rok, vedenie totiž ohlásilo vytvorenie 11 000 nových pracovných pozícií, čo znie určite lákavo. Lákadlom sú určite aj dobré platy, práca v multikultúrnom prostredí, ubytovanie v samotnom Dubaji či rôzne zľavy. Pokúsiť sa preniknúť do tohto sveta majú aj Slováci – Emirates totiž organizuje konkurz v Košiciach 9.júna a v Bratislave 14.júna.

emirates

Zdroj:

http://www.globoport.hu/121224/meg-minden-20-jelentkezo-sem-lehet-stewardess-az-emirates-nel/

www.emirates.com

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.