Cesty Tomáša Kubuša

Prečítajte si môj najnovší článok z portugalského Lisabonu. Posledný rok, dva sa dostáva na popredné miesta výletných cieľov a ľudia ho začínajú objavovať. Je to krásne mesto plné atmosféry a ukrýva v sebe veľa pokladov od tých historických až po tie gastronomické. Článok nájdete u nás na Street Food Hunters

Počuli ste už o thajskom ostrove Ko Chang? Zabudnite na Phuket či Pattayu, kam chodia všetci. Ko Chang je malý kúsok raja len pár hodín jazdy autobusom od Bangkoku. Nielen že sa na ňom krásne oddychuje, Ko Chang aj chutí.
Nový článok nájdete na našom novom webe: www.streetfoodhunters.com
Viac na FB: Street Food Hunters

Aj Albánsko má svoju krásnu prímorskú atmosféru. V predposlednej časti nášho albánskeho putovania sa pozrieme na to ako to vyzerá v meste menom Saranda, ktoré je albánskym, turistickým ťahákom. Príjemná zátoka, atmosféra miesta, zaujímavé reštaurácie na nábreží. Nechajte sa inšpirovať a nezabudnite, že už máme nový web, viac na FB
Street Food Hunters

! MÁME NOVÝ WEB ! Street Food Hunters
Konečne máme vlastný web! Od dnešného dňa na ňom nájdete články o svetovom streetfoode, pohľady do gastronómie či food bedekre zo zaujímavých krajín, aby ste vedeli čo a kde ochutnať a aby ste z vašej cesty vyťažili maximum. Nebudú chýbať ani články, cestopisy a blogy z exotických, no aj blízkych a príťažlivých krajín sveta.
Od dnešného dňa je práve tento web tým, kde budem publikovať najviac mojich článkov či blogov. Tak neváhajte a pridajte sa aj do skupinky Street Food Hunters
Veríme, že si tam nájdete to, čo Vás zaujíma a tak môže naša spoločná cesta začať. Vyrážame! Tam, kde cestovanie chutí.
http://www.streetfoodhunters.com/

Spomienka na starší blog. Mnohí v poslednej dobe objavujú talianske Bari vďaka lacným letenkám, ale ono tam bolo ešte pred tým. Nielen ono, aj krásne okolie a rozprávkové mestečko Alberobello. Ak sa chystáte týmto smerom, určite sa tu zastavte!

Výhľad z pevnosti Počitelj na krásnu okolitú krajinu. Pre mňa bol Počitelj jedno z najkrajších miest v Bosne a Hercegovine a ak budete pri Mostare, rozhodne vám ho odporúčam navštíviť.

UNESCO predstavilo 21 nových lokalít, ktoré zaradilo na svoj zoznam. Navštívili ste niektoré z nich? Ktoré by ste videli najradšej?

Piaty albánsky diel a mestečko menom Gjirokastër. Pre mňa spoločne s Beratom jedno z najkrajších miest celej krajiny. Staré centrum rozlievajúce sa uličkami pod pevnosťou, krásne výhľady, neskutočná pohoda a k tomu skvelé, lokálne jedlo. Ak plánujete Albánsko, nezostaňte len v Tirane, otvorte krídla a lietajte po krajine. Toto je miesto, kde sa oplatí stráviť nejaký čas! Boli ste tu?

Po návrate z Bosny je čas zaspomínať si na to skvelé jedlo. Objavovali a hľadali sme to najlepšie čevapi v krajine a vyšlo nám to na Sarajevo v podniku Mrkva. Tento príspevok som zdieľal na našej stránke, kde sa viac budeme hrať s jedlom, teda na Street Food Hunters
Staň sa aj ty fanúšikom 🙂

Facebook photo

Bosna má v sebe ešte veľa skrytej bolesti. Toto je jedna z nich.
11/7/1995, Srebrenica, 8373...

Facebook photo